Baw się z nami – Robotyka

Jesteśmy firmą związaną z nowymi technologiami, ale chcemy też oddziaływać na najbliższe otoczenie. Dlatego założyliśmy stowarzyszenie Aktywne Kosakowo, które jest związane z tym co kochamy robić tj. siatkówka, sport oraz edukacja.

Od dwóch lat organizujemy zajęcia dla dzieci i młodzieży z robotyki i dzięki dotacji z Urzędu Gminy oraz zaangażowaniu członków Stowarzyszenia i osób nas wspomagających chcemy nadal kontynuować tą działalność.

Przez dwa lata doposażyliśmy Bibliotekę w roboty edukacyjne Ozoboty i Edisony. Każdy czytelnik może je wypożyczyć do tego serdecznie zachęcamy.
Umiejętności cyfrowe i wiedza technologiczna w dzisiejszych czasach jest tak niezbędna jak znajomość języka angielskiego. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w naszych wydarzeniach.

W przyszłym roku mamy plan zrobić nie tylko kurs, ale też dzień Robotyki otwarty dla wszystkich.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę Aktywnego Kosakowa https://aktywnekosakowo.pl/warsztaty-z-robotyki/ i Facebooka https://www.facebook.com/AktywneKosakowo/ gdzie znajdują się relacje z naszych działań, ale i materiały edukacyjne dla zainteresowanych.