• Chrzanowskiego 2, 81-198 Kosakowo.
  • 530 262 005
  • biuro@nautil.pl

Referencje

Prezentujemy kilka referencji, które wystawiły firmy. W ten sposób chcemy potwierdzić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.


Oraz opinie naszych klientów:

Potwierdzamy, że dostawca bazy danych firma Nautil, wywiązała się z należytą starannością i spełnia wszystkie wymagania umowy dotyczące dostawy, instalacji oraz uruchomienia i szkolenia użytkownika. Dostarczona baza jest wysokiej klasy, a jej jakość nie budzi zastrzeżeń.
dr Barbara Wrzos
Marynarka Mojenna RP
Z firmą Nautil współpracuję już od 2008 roku. Stworzyli dla nas kilka stron. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z pozycjonowania- jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google na hasła "domki rewa" i "kemping rewa" oraz wiele innych.
Rafał Żynda
Firma Nautil podczas dotychczasowej współpracy wykazała się profesjonalnym podejściem do pracy. Proces pozycjonowania spowodował, że moja strona internetowa www.stomatologkosakowo.pl jest na pierwszym miejscu na najważniejsze słowa kluczowe w wyszukiwarce. Firma Nautil zapewniła pełne wsparcie na etapie wdrożenia strony internetowej i opiekę po jej uruchomieniu wraz ze szkoleniem. Polecam gorąco współpracę z nimi.
lek. stom. Anna Junak

 

Napisali o nas: