• Chrzanowskiego 2, 81-198 Kosakowo.
  • 530 262 005
  • biuro@nautil.pl

Panel dotykowy

Prezentacja stron internetowych

Prezentowanie stron internetowych np. na targach lub w pomieszczeniu recepcji, gdzie klienci czekają w kolejce.  Znajduję zastosowanie przede wszystkim w miejscach, gdzie klienci zmuszeni są na coś oczekiwać.

Prezentacja produktów, usług

Panel idealnie nadaje się do prezentacji produktów i usług. Może pełnić funkcję reklamową Pozwala na przedstawienie najnowszych promocji i wyrobów.

Zamówienia i rejestracja

Panel ułatwi obsługę w ośrodkach zdrowia, hotelach, restauracjach, klubach. Umożliwia zdalną rejestracje i rezerwacje w miejscach tego wymagających.

Tablica informacyjna

Tablica informacyjna dla pracowników firmy instalowana np w portierni (co ważnego się dzieje, jakie są plany zarządu itp). Umożliwia sprawne przekazywanie wiadomości personelowi. Pomaga wykluczyć efekt dezinformacji w firmie.

Zainstalowany panel dotykowy pełni funkcję informacyjną. Indywidualnie dostosowana pod każdego klienta strona internetowa dostarcza osobom docelowym niezbędne informacje i ogłoszenia. Każdy panel powinien zostać bezpiecznie przymocowany do specjalnego stolika, który chroni go przed kradzieżą i uszkodzeniem. Statystyki pokazują, że panel cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród klientów, ale także pracowników.