• Chrzanowskiego 2, 81-198 Kosakowo.
  • 530 262 005
  • biuro@nautil.pl

ESET Internet Security 2018

ESET internet security

ESET Internet Security 2018

ESET internet security

Czym jest ESET Internet Security?

ESET Internet Security 2018 to program znacząco polepszający bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. Mocną stroną aplikacji jest to, że nie pogarsza całkowitej wydajności urządzenia, na którym operuje. Dodatkowo sprawnie wykrywa i neutralizuje zagrożenia dla komputerów. ESET skutecznie chroni prywatność użytkownika. Anti-Thieft, będący częścią pakietu ESET, pomaga uchronić użytkownika przed skutkami fizycznej kradzieży urządzenia.

Funkcja ochrony bankowości online.

ESET ma wbudowaną funkcję ochrony bankowości online. Pozwala ona zabezpieczyć użytkownika przed ewentualną kradzieżą danych do konta. Tworzy bezpieczne środowisko dla danych użytkownika i pozwala korzystać z zabezpieczonej przeglądarki. Taka funkcjonalność poprawia znacząco komfort użytkowania. Użytkownik nie musi obawiać się tego, że jego konto stanie się łatwym łupem dla hakerów.

Wsparcie dla graczy.

ESET Internet Security ma wbudowany tryb dyskretny. Jest on natychmiast włączany w przypadku korzystania z programów w trybie pełnoekranowym. Tryb pozwala na wyłączanie irytujących dla użytkownika okienek i powiadomień. Dzięki temu granie w gry i oglądanie filmów staje się dużo przyjemniejsze.