• Chrzanowskiego 2, 81-198 Kosakowo.
  • 530 262 005
  • biuro@nautil.pl

Czym jest Inventorum?

innowacyjne przedsiębiorstwo

Czym jest Inventorum?

Czym jest Inventorum?

Inventorum jest platformą, która dzięki skomplikowanym algorytmom daje naukowcom możliwość dotarcia do przedsiębiorstw i biznesów. Oferuje firmom szybki dostęp do informacji o innowacjach, trendach i najnowszych rozwiązaniach. Dodatkowo na platformie znajdują się informacje odnośnie konkretnych ekspertów, projektów i konferencji naukowych.

Dla kogo jest Inventorum?

Iventorum jest przeznaczony zarówno dla przedsiębiorców, jak i naukowców. Platforma pomaga przedsiębiorcy zwiększyć zyskowność firmy, wszystko dzięki rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa w oparciu o wiedzę. Dzięki platformie przedsiębiorca zbuduje kontakty niezbędne do realizacji swoich projektów. Uzyska opinie ekspertów w związku z pojawiającymi się w przedsiębiorstwie problemami technologicznymi. Dowie się, także jakie rozwiązania w przedsiębiorstwie powinien zastosować. Dodatkowo uzyska informacje na temat konferencji, które pomogą poszerzyć kontakty i wiedzę na temat aktualnych trendów i innowacji.

Jak funkcjonuje Inventorum?

Inventorum funkcjonuje na zasadzie analizy poszczególnych profili przedsiębiorców i naukowców. Każdy przedsiębiorca i naukowiec tworzy swój indywidualny profil, na którym umieszcza szczegółowe informacje na temat działalności, jaką podejmuje. W przypadku naukowca jest to szczegółowy opis, rodzaj i zastosowanie technologii, jaką stara się wdrożyć. W przypadku przedsiębiorcy jest to rodzaj przedsiębiorstwa i szczegółowy opis jego funkcjonowania. Następnie stworzone w taki sposób profile poddawane są szczegółowej analizie, w wyniku której każdemu przedsiębiorcy proponowane są najlepsze dla niego innowację.

Pragniemy zauważyć, że firma Nautil, także korzysta z platformy Inventorum. Więcej informacji na temat samej platformy znajdziecie Państwo na stronie: https://inventorum.opi.org.pl/